A holokauszt mint esztétikai probléma (Kertész Imre Sorstalanság című regényének értelmezéséhez)Írta: Böhm Gábor Tanulmány Letöltés fShare Tweet >Bővebben: A holokauszt mint esztétikai probléma (Kertész Imre Sorstalanság című regényének értelmezéséhez) Hozzászólás (0 Hozzászólások)
A Holokauszt és a magyar líraÍrta: Kálmán C. György Tanulmány Letöltés fShare Tweet >Bővebben: A Holokauszt és a magyar líra Hozzászólás (0 Hozzászólások)
A csenden innen és túl – a holokauszt kifejezésének problémáiÍrta: Kisantal Tamás Modulterv: Baloghné Biró Mária Tanulmány Modulterv Letöltés Letöltés fShare Tweet >Bővebben: A csenden innen és túl – a holokauszt kifejezésének problémái Hozzászólás (0 Hozzászólások)
Az emlékiratoktól a botrányokig – a holokauszt és a művészetekÍrta: Kisantal Tamás Modulterv: Baloghné Biró Mária Tanulmány Modulterv Letöltés Letöltés fShare Tweet >Bővebben: Az emlékiratoktól a botrányokig – a holokauszt és a művészetek Hozzászólás (0 Hozzászólások)
A holokauszt-téma az irodalomban (Előszó)Írta: Mekis D. János Tanulmány Letöltés fShare Tweet >Bővebben: A holokauszt-téma az irodalomban (Előszó) Hozzászólás (0 Hozzászólások)
A közösségi reprezentáció kényszere és csapdája (Néhány megjegyzés Radnóti Miklós Nem tudhatom… c. verséhez)Írta: Milbacher Róbert Modulterv: Maul Borbála Tanulmány Modulterv Letöltés Letöltés fShare Tweet >Bővebben: A közösségi reprezentáció kényszere és csapdája (Néhány megjegyzés Radnóti Miklós Nem tudhatom… c.... Hozzászólás (0 Hozzászólások)
„Halálos csönd a magja” (Pilinszky János Egy KZ-láger falára című ciklusának holokauszt-versei)Írta: Szalay Dávid Modulterv: Kövi Anita Tanulmány Modulterv Letöltés Letöltés fShare Tweet >Bővebben: „Halálos csönd a magja” (Pilinszky János Egy KZ-láger falára című ciklusának holokauszt-versei) Hozzászólás (0 Hozzászólások)
Emberáldozat Tárgyistennek. Zsolt Béla: Kilenc kofferÍrta: Vári György Tanulmány Letöltés fShare Tweet >Bővebben: Emberáldozat Tárgyistennek. Zsolt Béla: Kilenc koffer Hozzászólás (0 Hozzászólások)